Päevakäpp: raske eluteega Vardan soovib leida oma inimesi

Päevakäpp: raske eluteega Vardan soovib leida oma inimesi
24.11.2019

Vardan on kuue-seitsmeaastane rahulik kassipoiss. Ta armastab inimest ja tema läheduses olemist. Hoiukoju kolides ei saanud perenaine ilma temata tualetiski käia!

Ent Vardani minevikus on tumedad saladused mis alles hiljaaegu paljastusid. Hoiukodu ei saanud aru miks Vardan oma karva kisub. Kisub ja kisub ja lausa nii, et paljas nahk on paista. Ka ei mõistnud Pesaleidja vabatahtlikud, miks Vardan esialgu meessoost isikuid kartis. Ent hiljuti saadi vaese kiisukese minevikust rohkem teada.

Vardan saabus Pesaleidjasse juba lausa peaaegu kaks aastat tagasi. Tulles vaevasid teda põieprobleemid ja stress, mis mõlemad ravitoidu ja kodukeskkonna abiga kadusid. Ent mis ei kadunud oli murettekitav karva nokkimine.

Arsti juurde kontrolli minnes selgus et Vardanit on kunagi tulistatud. Ja lausa mitu korda! Vaene kassihärra kannab inimkäe kurjuse tulemusi enda koljus ja rindkeres ning neid kuule ei saa enam eemaldada, samamoodi nagu me ei saa eemaldada vaese poisi traumat tollest sündmusest.

Vardan armastab inimest, tema peal magamist ja tema läheduses olemist. Ta tunneks kindlasti ka suurt rõõmu teise kassi seltskonnast. Ent Vardani karva nokkimine tulenebki temaga kunagi juhtunud sündmusest. Seda saab kontrollida vaid poisi stressitaset vähendades, talle kvaliteetset toitu andes ning kinnitades sellele kurbade silmadega hülgepoisile, et ta on väärt armastust.

Kui hülgepoiss Vardan sinus huvi äratas, siis täida loomavõtja ankeet SIIN ja Pesaleidja vabatahtlikud võtavad sinuga esimesel võimalusel ühendust! Vardan ootab väga et ta saaks lõpuks oma koju kolida. Sinna on ta valmis minema koos Pro Plani kinkepakiga.