Päevakäpp: rohesilmne Ebony ootab kedagi, kes tema silmad särama paneks

Päevakäpp: rohesilmne Ebony ootab kedagi, kes tema silmad särama paneks
21.02.2019

Ebony on imeilus elegantne kiisupreili, kes kahjuks inimest veel päris ei usalda. Ta kindlasti ei ole kuri ega metsik, pigem omaette hoidev ja arglik. Tihtipeale Ebony tõmbab end ilusti kassilikult kerra ja piilub saba tagant, mida need inimesed küll teevad.

Ebony on umbes 4-5-aastane keskmist kasvu Viljandist pärit kassike, kes on päris oma kodu ootanud terve oma elu. Tal ei ole kunagi olnud kedagi, kes oleks päris tema oma või kedagi, keda täielikult usaldada. Päris oma kodus saaks ta kindlasti oma hirmust üles ja temast saaks tõeliselt truu sõber.

Võimalik, et Ebonyst ei saaks kunagi päris lembelist kaisukiisut, aga nii nagu ka inimesed on erinevad, on ka kiisud erinevad. Ent kui talle vaikselt läheneda, saab talle juba mõnikord ka mõne õrna pai teha ning pisikesest sulepulgamängust ta samuti ära ei ütle.

Kui sa tahaksid omale tõeliselt truud sõpra Ebony näol, siis ole hea ja täida Pesaleidja kiisuvõtja küsimustik ning vabatahtlikud võtavad sinuga peagi ühendust. Ebony on steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibitud ja saanud regulaarselt parasiitide vastast tõrjet, seega igati valmis päris oma koju minema. Kiisu võtab koju kaasa ka ProPlani kinkekotikese!