Päevakäpp: Spicy loodab, et tema lõputu ootus lõpuks läbi saab

Päevakäpp: Spicy loodab, et tema lõputu ootus lõpuks läbi saab
29.11.2019

Spicy saabus Pesaleidja hoiukodusse vaid kolmekuuse kassititena Sillamäe tänavatelt. Lootus kodu leida oli suur. Kes siis ei tahaks pisikesele nunnule kassipojale kodu pakkuda?

Tänaseks on aga see vahva poisiklutt sirgunud juba pea seitsmekuuseks ning mida endiselt ei paista, on päris oma kodu. Lootusetus hakkab võimust võtma ning enam ei mõju hoiuinimese lohutavad sõnad, et küll leidub pere Spicylegi. Kus see päriskodu küll end peidab?

Kui sa tunned, et tahaksid tuua tagasi lootuse tema südamesse, siis võta julgelt ühendust. Spicy unistab senini edasi. Sest nagu öeldakse — lootus sureb viimasena. Seda, et lootus vaid lollide lohutus on, keeldub ta veel uskumast. 

Spicy on võõrastega uje, kuid harjudes ja avanedes väga paimaias ja kaisulembene ning mänguhimuline kassipoiss, kes on kenasti kastreeritud, kiibitud ning läbinud regulaarselt vajalikud parasiiditõrjed.

Et Spicyga lähemalt tutvuda, loe läbi Pesaleidja loovutustingimused ja täida seejärel ankeet, et hoiukodu saaks sinuga ühendust võtta. Tingimused ja ankeet asuvad SIIN.