PÄEVAKÄPP ⟩ Tähelepanu! Kodu otsib paimaias nurrumootor Ants

PÄEVAKÄPP ⟩ Tähelepanu! Kodu otsib paimaias nurrumootor Antshttps://lemmik.postimees.ee/7380944/tahelepanu-kodu-otsib-paimaias-nurrumootor-ants
08.11.2021

Isiklikke paikäsi otsib aktiivne ja elurõõmus kassipoiss Ants. Ehk on just sinu kodust üks selline vahva tegelane puudu?

Mõnekuune Ants saabus Pesaleidjasse Kundast koos vennakesega - ülikõhna, kuid energiast pakatavana. Ta on aktiivne ja julge ning topib oma nina tihtipeale sinna, kuhu pole vaja. Näiteks ühel õhtul koju tulles leidis hoiukodu pererahvas kiisupoja praktiliselt lae alt, kuhu ta oli mööda garderoobi riiuleid roninud.

Antsule meeldib põrandal pinksipalli taga ajada ja vennakesega mürada. Ta on alati esimesena kohal, kui on lootust konservi saada või kui inimene tahab temaga mängima hakata, nühkides ennast vastu jalgu ja lüües isegi nurru! Ants laseb end ilusti paitada, aga süles istumiseks tal praegu aega pole. Pesaleidja vabatahtlikud on siiski kindlad, et vanuse ja kannatlikkuse kasvades hakkavad ka sülerõõmud meeldima.

Kui sa tunned, et väike triibuline mürakaru Ants on sinu kodus teretulnud, siis palun täida Pesaleidja loomasoovija küsimustik ning Antsu hoiukodu kutsub sind temaga tutvust tegema!