Päevakäpp: terane Kipper paneb inimese end eriliselt tundma

Päevakäpp: terane Kipper paneb inimese end eriliselt tundma
25.01.2019

Kipper on üks võluv kass, kuid seda hoopis teisel moel kui teised kassitoa elanikud. Jah, ta on muidugi ka välimuselt äge - kõrge, sale ja nõtke triibik. Klassikaline kaslane. Aga temas on lisaks terane silmside mõne üksiku inimesega, tänu millele on võimalik tunda end nii erakordse ja erilisena.

Suurem osa kassitoa vabatahtlikest ei tea sellest midagi — nende jaoks on Kipper üsna tavaline inimestesse teatava umbusuga suhtuv tänaval sündinud kass. Aga kui kassituppa siseneb Kipperi lemmikinimene, leiab ta viiekümne kassi hulgast ilma vaevata üles selle silmapaari, kes ta kohe ära tundis. Kipper hoiab vabatahtlikuga silmsidet terve kassitoas viibimise aja, liigub temaga kaasa, hoiab ta lähedusse ja ootab õiget hetke. Ta teab, et selle inimese käes on alati peidus talle midagi head.

Nii on Kipper inimese positiivset lähedust pikka aega tundma õppinud. Maiustuste abil on hirmunud kassist saanud inimestega kontakti otsiv julge kass.Ta on inimese suhtes küll veidi ettevaatlik, kuid nende lähedus on talle igapäevane. Ta teeb väga selgelt inimestel vahet ning on valmis oma usaldusepiire nihutama mõne üksiku inimese suhtes, kes teda hästi kohtleb. Päriskodus hakkaks ta tõenäoliselt öösiti pugema sinu juurde sooja ning harjuks tasapisi ära sellega, et diivanil pikutav inimene on täiesti ohutut sorti kiskja, kelle külje all on täitsa mõnus vedeleda.

Kipper võiks elada koos inimesega, kes hindab seltsi, kuid ei armasta pealetükkivaid loomi. Ta oleks suurepärane kass ka majapidamises, kus saaks täita ülesannet, milleks ta on loodud — jahtida ööpimeduses närilisi. Kipper on noor, vormis ning hea tervisega — terve aja jooksul pole kassitoas talle ükski haigus külge hakanud. Ta ei oleks kuigi hea valik lastega perre, küll aga saab ta väga hästi läbi teiste kassidega.

Kas sina võiksid olla see, kellele Kipper erandi teeb ja keda julgeb usaldada? Siis täida Pesaleidja kassivõtja ankeet ja sinuga võetakse esimesel võimalusel ühendust. Kipper on kiibistatud, vaktsineeritud, kasteeritud ning saanud parasiitide vastase tõrje. Et kassi võtmine oleks muretum, tuleb Kipperiga kaasa Royal Canini poolt kaasa pandud kingipakike.