PÄEVAKÄPP ⟩ Theodor vajab inimest, kes õpetaks taas inimesi usaldama

PÄEVAKÄPP ⟩ Theodor vajab inimest, kes õpetaks taas inimesi usaldama
16.10.2021

Theodor on umbes 1,5-aastane kassipoiss, kelle keha katavad uhked tiigritriibud ja kes loodab, et ka tema jaoks on kuskil keegi, kes õpetaks talle, et inimesed pole üldse nii kurjad, nagu talle paistavad.

Theodor on arglik kiisu, kes praegu veel endale pai teha ei lase ja parema meelega jälgib kõiki kahejalgseid eemalt. Pesaleidja vabatahtlikud on suutnud oma jõududega Theodori suure pahisemise hajutada ja käpaga vehkimise väiksemks saada, kuid pikk tee on veel minna.

«Sellepärast mõned kassikesed jäävadki nende juurde mitmeks aastaks, kuna ikka lähevad sõbralikumad enne. Selline inimeste käitumine on täiesti mõistetav ja loomulik, aga tõesti ei pea kartma argu kasse. Uskuge, nad leebuvad ja see esimene pai on väärt ootamist,» julgustavad varjupaiga vabatahtlikud.

Theodor sobiks hästi seltsiks teisele kassile (sõbralikule), sest kassid talle meeldivad. Tihti võib leida teda mõne teise karviku lähedusest lõunauinakut tegemas. Sõbralik kass aitaks ka kiirendada Theodori sotsialiseerumist ja olla vahelüliks inimese vahel.

Kui Sa tunned, et just Sina soovid näha Theodori arenguteed, siis täida loomasoovija küsimustik ning Theodori vabatahtlik võtab sinuga ühendust.