PÄEVAKÄPP ⟩ Tiine Winehouse vajab hädasti hoiukodu

PÄEVAKÄPP ⟩ Tiine Winehouse vajab hädasti hoiukodu
30.09.2021

Winehouse on nooruke kassitüdruk, kellel on siidine must pikakarvaline kasukas ja ookerkollased silmad. Ta on inimeste suhtes veel väga kartlik ja arglik, kuid sellegipoolest vajab ta kiiresti hoiukodu!

 

Winehouse saabus Pesaleidjasse oma kahe väikse lapsega, kuid seal selgus, et kiisuke on uuesti tiine.

Hetkel on kiisu karantiinis puuris, kuid see ei ole ideaalne koht poegimiseks ja oma laste suureks kasvatamiseks. Karantiinis on veel teisi haigeid kiisusid ja risk, et uus kiisupere endale mingi viiruse või haiguse külge saab, on päris suur. Kui kassilapsed on oma kodudesse saadetud ja Winehouse'il vajalikud protseduurid tehtud, saab ta vajadusel tagasi kassituppa kolida. See kõik kokku võtab umbes neli kuud, kuid see neli kuud oleks Winehouse'ile nii suureks abiks. Väljas ootab palju haigeid kiisulapsi ja tiineid, keda Pesaleidja ei saa vastu võtta, kuna puuriruumi pole.

Aita Pesaleidjal aidata ja paku hoiukodu argpüksist kassiemmele!

Hoiukodult oodatakse kiisule Pesaleidja varjupaika järgitulemist, majutamist, iga päev puhta joogivee ning toidu võimaldamist ning võimalike adopteerijatega suhtlemist. NB! Hoiukodu peaks asuma Harjumaal.

Pesaleidja määrab igale uuele hoiukodule tema isikliku käehoidja, kes saadab täpse juhendi ning kõiki samme vajadusel juhendab, seega eelnev kogemus kassidega pole üldsegi vajalik.

Samuti on Pesaleidja kõik hoiukodud koondanud ühte Facebooki gruppi, kus saab ka teistega kogemusi vahetada ja seega saavad kampa lüüa ka täitsa algajad.

Pesaleidja annab hoiuperele soovi korral kaasa nii liivakasti kui ka liivakasti sisu, vajadusel toidu ja kindlasti tagab ka ravi.

Kui soovid rohkem infot ja sul on soov hoiukodu pakkuda, siis tutvu infoga ja täida ankeet siin. Pesaleidja võtab sinuga üsna pea ühendust.