Päevakäpp: tulistamise üle elanud Vardan soovib leida oma inimesi

Päevakäpp: tulistamise üle elanud Vardan soovib leida oma inimesi
15.11.2018

Vardan on umbes kuue-seitsmeaastane rahulik kassipoiss. Ta armastab inimest ja tema läheduses olemist — kui kass hoiukoju kolis, ei saanud perenaine ilma temata tualetiski käia! 

Ent Vardani minevikus on tumedad saladused mis alles hiljaaegu paljastusid. Hoiukodu ei saanud aru miks Vardan oma karva kisub. Kisub ja kisub ja lausa nii, et paljas nahk on paista. Veel ei mõistnud päästjad, miks Vardan algul meessoost isikuid kartis. Ent hiljuti sai Pesaleidja rohkem selgust vaese kiisukese minevikust.

Vardan saabus Pesaleidjasse juba lausa peaaegu kaks aastat tagasi. Tulles vaevasid teda põieprobleemid ja stress mis mõlemad ravitoidu ja kodukeskkonna abiga kadusid. Ent mis ei kadunud oli murettekitav karva nokkimine.

Arsti juurde kontrolli minnes selgus et Vardanit on kunagi tulistatud, ja lausa mitu korda! Vaene kassihärra kannab inimkäe kurjuse tulemusi enda koljus ja rindkeres ning neid kuule ei saa arstid enam eemaldada, samamoodi nagu nad ei saa eemaldada vaese kassipoisi traumat tollest sündmusest.

Vardan armastab inimest, tema peal magamist ja tema läheduses olemist. Ta tunneks kindlasti ka suurt rõõmu teise kassi seltskonnast, ent Vardani karvanokkimine tulenebki temaga kunagi juhtunud sündmusest. Seda saab kontrollida vaid poisi stressitaset vähendades ja talle kvaliteetset toitu andes. Ja loomulikult kinnitades sellele kurbade silmadega hülgepoisile, et ta on väärt armastust. 

Kui hülgepoiss Vardan sinus huvi äratas, siis täida loomavõtja ankeet ja sinuga võetakse ühendust! Vardan ootab väga et ta saaks lõpuks oma koju kolida. Sinna läheb ta koos Royal Canini kinkepakiga ja kõikide oma tehtud protseduuridega.