PÄEVAKÄPP ⟩ Vahva poolvunts Luka otsib kodu juba 3 aastat

PÄEVAKÄPP ⟩ Vahva poolvunts Luka otsib kodu juba 3 aastatArtikkel: lemmik.postimees.ee
13.08.2021

Luka on 2018. aastal sündinud poisiklutt, kes on Pesaleidja hoole all kodu otsinud juba ligi kolm aastat. Algselt varjupaigas, siis hoiukodus ja nüüd Pesaleidja kassitoas.

Luka ehk ei ole esimene, kes sulle toas vastu jookseb, kuid ta on uudishimulik, kõik inimese tegevused on ju vaja üle nuuskida ja uurida. Tervisekontrolli ta veel väga ei armasta ja sülekass ta täna veel pole, aga me on kindel, et see kindlasti turvalises kodukeskkonnas muutub ja saab minna ainult paremuse poole.

Luka on olnud algusest peale ehtne gurmaan, keda söögiga saab alati ligi meelitada - paku käest midagi maitsvat ja kiisuke tuleb nuusutama ning võtab näppude vahelt, kas siis kanafileed või muud head.

Luka on kiibistatud, kastreeritud, vaktsineeritud, saanud regulaarselt ussirohtu ning seega valmis minema uude koju, kus teda aktsepteeritakse sellisena, nagu ta on - natuke arglik, aga samas uudishimulik ja mänguhimuline.

Luka on olnud kogu aeg suures kassiseltskonnas ja saab hästi läbi teiste kiisudega, tema ei kiusa teisi ja teised teda. Samuti ei peljanud ta väikest koera, kes elab tema endises hoiukodus. Tema oli ka hoiukodus ainuke, kes müras ja mängis paari kuu vanuste kassitittedega ja on neile seltsilise eest. Teised täiskasvanud kassid ei viitsi tittedega tegeleda.

Hoiukodus kutsuti Lukat Vuntsuks ja ta reageerib selle nime peale.

Kui soovid sellele kassipoisile kodu pakkuda, siis täida küsimustik ja Luka vabatahtlik kutsub sind külla temaga kassitoas tutvuma.