Päevakäpp: vahva vunts Kusti otsib kodu kus särada

Päevakäpp: vahva vunts Kusti otsib kodu kus särada
10.02.2019

Teate ju küll seda laulu «Nukitsamehe» filmist: «Head lapsed need kasvavad vitsata. Arm aitab enam kui hirm»? See oleks kirjutatud justnagu kass Kustile, noorele kassipoisile, kelle pikk tänavaelu on pelglikuks muutnud. 

Juba praegu üritab Kusti kahejalgsetega sõprust sobitada: püüab mööduja varbaid ning kuulab pea viltu tähelepanelikult, mida ta praegusel hoiuperenaisel öelda on. Aga Kusti ei saa oma praegusesse pelgupaika enam kauemaks jääda, sest ta kuulub nende kiisude hulka, kes suudavad särada vaid ükskiku lemmikuna. Praegune karjaelu on tema jaoks kurnav.

Seetõttu otsib Pesaleidja talle võimalikult kiiresti uut (hoiu)kodu ja inimest, kel jätkuks kannatlikkust jagada armu ja hoolimist. Muidu on Kusti igati vinks-vonks kassinooruk: ei mingeid parasiite, kenasti kastreeritud ning oma isikliku passi ja kiibinumbri omanik.

Kui sa tunned, et tahaksid kassipoisile kodu pakkuda, siis täida Pesaleidja loomasoovija küsimustik või kui soovid kiisule alustuseks hoiukodu pakkuda, siis kirjuta info@pesaleidja.ee ja sinuga võetakse ühendust! Rohkem pilte Kustist leiad SIIT.