PÄEVAKÄPP ⟩ Võrratu triibiku Verona minevik on sama kirju nagu tema kasukas

PÄEVAKÄPP ⟩ Võrratu triibiku Verona minevik on sama kirju nagu tema kasukas
12.01.2023

Verona on imeilus suurte roheliste silmadega uhke triibulise kasukaga pisikest kasvu tiigrineiu. Ta on iga triibulise kassi austaja unistus – kasukas on nii uhke, et kuigi Verona ei ole eriline esineja, on ta uhke tiigrikasukas tuppa astudes esimese asjana näha.

 

Verona on umbes 8-aastane kassike, kelle minevik on sama kirju nagu tema kasukaski. Ta sündis ja uitas vanalinna tänavatel, kust ta 2018. aasta augustis kinni püüti ja Paljassaare varjupaika kolis. Kuna keegi talle kodu ei pakkunud, otsustas Pesaleidja tema eluteed muuta ja võttis ta oma varjupaika, et keskkonnavahetus kodupakkujate valikut laiendaks. Kuna Verona ka Pesaleidja varjupaigas kellelegi silma ei jäänud, kolis ta Pesaleidja vabatahtliku juurde koju, et päris kodu ootamine meeldivam oleks.

 

Iseloomult on Verona sama uhke nagu tema välimuski – tuleb siis lähedale, kui tema seda soovib ja samamoodi astub sammu eemale, kui mäng ega pai talle huvi ei paku. Tõeline daam siiski! Seega sobib ta perre, kus hinnatakse tema uhket välimust ja iseloomu ega soovita kohe suurt kaisukassi.

 

Veronal on ka naljakas komme – ta peseb ennast hästi tihti, aga kui midagi huvitavat sel ajal tema ümber toimub, jääb käpp õhus ja teinekord keel ka väljas toimuvat jälgima.

 

Verona saab läbi teiste kiisudega, eriti sõbralike suurte kiisudega.

 

Kuigi pisikesi kiisupoegi ta väga ei armasta! Need on tema uhke loomu jaoks liiga pealetükkivad ja segavad tema iluund.

 

Verona on vaktsineeritud, steriliseeritud, kiibistatud ja saanud parasiiditõrjeid!

Kui arvad, et sinu südames on ruumi ühele imekaunile tagasihoidlikule kassile, siis täida ankeet SIIN.

https://lemmik.postimees.ee/7688916/paevakapp-vorratu-triibiku-verona-minevik-on-sama-kirju-nagu-tema-kasukas