Pesaleidja abipalve!

05.02.2010

Eelmise aasta lõpus ja selle aasta alguses on meie vabatahtlike juurde hoiule sattunud mõned väga toredad, ent tõsiselt haiged kassid. Kahjuks kaasneb haigustega hulk arstiarveid. Palume Teie kõigi abi nende arvete tasumisel ja loomade  uuele õnnelikule elule turgutamisel!

Oma kodu taasleidmist ootab Lasnamäelt leitud pärsialaadne valge emane kiisu, kes vajab kosutavaid preparaate ja põletikuvastast kuuri ning hiljem ka steriliseerimist. Tema tänane arstiarve oli 1000 krooni.

Lumepall
Kõige enam vajab kiisu aga vana või uut päriskodu, kus rahulikult tänavavintsutustest üle saada.

Haigete silmadega kiisu
Samuti leiti hiljuti tänavalt juba kastreerituna kiisu Milky, kelle silmad olid nii tursunud ja kogu organism põletikuline, et ilmselt üle nädala ta poleks enam tänaval külmadega vastu pidanud. Ülimeelsasti oma hellust jagav loomake ootab samuti (hoiu)kodu, kus ta pererahvale rõõmuks terveneda saaks. Tema raviarved on ulatunud üle 2500 krooni.
 
Musipoiss
Abi vajame ka tohutult suurele ja ilusale ning suhtlusaltile Musipoisile, kel on tugev allergiline reaktsioon ja seedimishäired. Ta on saanud ravi koorikloomade vastu ja on nüüd dieedil. Raviarved ja uuringud on juba maksma läinud üle 3000 krooni. Musipoiss oleks muidugi ülimalt õnnelik, kui ta leiaks kellegi juures päris kodu.

Annetuseks saadud raha kasutatakse konkreetse annetuse selgitusse märgitud kiisu aitamiseks või suurema summa kogumisel teiste hädasti abi vajavate kasside turgutamiseks!

--
Kodu otsivate kasside pesakast:
www.pesaleidja.ee

Võttes lemmiklooma vastutad tema eest iga päev kuni tema elu lõpuni!

MTÜ Pesaleidja
arvelduskonto SEB Pangas EE061010220101365016
iga üle kantud krooniga saad aidata kodutuid loomi