Pesaleidja kassituba saab täna 4-aastaseks!

Pesaleidja kassituba saab täna 4-aastaseks!
22.10.2016

PESALEIDJA KASSITUBA SAAB TÄNA 4-AASTASEKS!

Täna saab 4 aastat sellest päevast kui Pesaleidja kassituppa kolisid sisse 3 esimest elanikku. 4 aastat on Pesaleidja vabatahtlikud igapäevaselt pakkunud oma Mustamäel asuvates ruumides peavarju, hoolt ning armastust tuhandetele käpakestele, kellel pole mitte kedagi teist siin ilmas!

Hetkel ootab kassitoas oma kodu täpselt 90 kassi. Paralleelselt kassitoaga tegutsevad üle Eesti 90 vabatahtlikku hoiupere, kes pakuvad veel 250 kassile ja koerale peavarju. Tänasel Pesaleidja kassitoa sünnipäeval näitab meie kassitoa seinal olev päästetud elude loendur numbrit "1965", mis tähistab täpselt nii palju koju saadetud loomade arvu :)

Oma neljandal kassitoa sünnipäeval tahamegi tänada kõiki Pesaleidja Facebooki sõpru, tänu kelle jagamistele on meie kodu otsivate loomade kuulutused jõudnud just nimelt õigete inimeste seinale!

Kuigi sünnipäevakinki pole kena ise küsida, oleks meil siiski tänasel sünnipäeval üks palve! Nimelt ootame väga Pesaleidjast koju läinud kiisude ja kutsude pilte ning kodu-uudiseid! Aitäh!