Pesaleidja kassituba Tallinnas otsib vabatahtlikke!

09.08.2013

Pesaleidja kassituba Tallinnas otsib vabatahtlikke! Pesaleidja kassituba toimib puhtalt vabatahtlikkuse põhimõttel ning annetuste toel. Ootame oma seltskonda uusi vabatahtlikke, kes saaksid kaasa aidata meie igapäevategemistes.

Vabatahtliku ülesandeks on käia kassitoas koristamas vähemalt üks kord kuus laupäeval või pühapäeval. Koristada tuleb umbes 60 kassi tagant, kes pesitsevad kolmes erinevas toas. Puhtaks tuleb teha nii liivakastid, põrandad, aknalauad, seinad kui kassipesad. Kord kuus toimuvad lisaks kuukoristused, kus suurem hulk vabatahtlikke üheskoos löövad kõik kassitoad ning abiruumid läikima.

Lisaks nädalavahetuse koristamistele on iga vabatahtliku ülesandeks käia ka vastavalt võimalusele, aga vähemalt korra kuus nädala sees, kasse paitamas, kammimas ja arglikke kasse julgustamas. Igapäevaselt vajavad mõned kassid ka ravi (tablettide ja silmatilkade andmine, silmade puhastus rähmast jne) - ka see on vabatahtlike ülesandeks, siinkohal on alguses kindlasti vanemad olijad abiks.

Lisaks igaühe oskustele saavad vabatahtlikud panustavad veel piltide tegemisega kassidest, blogipostituste kirjutamisega, kuulutuste kujundamisega, kuulutuste tõlkimisega teistesse keeltesse ja paljut muud. Kõikide tegemiste juures on kauem tegutsenud vabatahtlikud uutele nõu ja jõuga abiks ning kätte näidatakse erinevad nipid ja nõksud, mis aja jooksul selgeks saanud.

Vabatahtlikud saavad meilt suure hulga kasse, kes poevad hinge ja südamesse (mõnele ka päriskoju), kamba teisi toredaid vabatahtlikke sõpradeks, palju uusi teadmisi kasside, nende käitumise, haiguste ja eripärade kohta ning loomulikult palju toredaid mälestusi. Üheskoos vabatahtlikega võetakse paar korda aastas ette ka ühiseid tegemisi, näiteks grilliõhtud või tähistatakse koos jõule.

Kui soovid tulla Pesaleidja kassituppa vabatahtlikuks, siis kirjuta endast aadressil kassituba@varjupaik.ee. Võtame sinuga ühendust ning tutvustame sulle oma kassiarmeed.