Pesaleidja kutsub appi: paku hoiukodu ühele kümnest kassipesakonnast

Pesaleidja kutsub appi: paku hoiukodu ühele kümnest kassipesakonnast
28.06.2019

Lühikese aja jooksul on Pesaleidja kassituppa jõudnud kümme pesakonda kassipoegi, kes kõik vajaksid kosumiseks hoiukodusid. Ruumipuudus annab end tugevalt tunda ning paljud kassid ootavad veel tänaval puurikohta, mistõttu tuleb neile esimesel võimalusel leida hoiukodud. Täna tutvustame neist kahte.

Kassiema Cayenne ja tema neli pisikest on tragi perekond. Pojad on praeguseks kuuvanused mürglilapsed, kes Pesaleidja vabatahtlikele iga päev rõõmu valmistavad, tuterdavad oma pisikeste käpakestega ringi ja hammustavad üksteist kõrvast.

Tuleteemaline pesakond on aga jäänud ilma emata. Viis pisikest naksitralli on varsti juba päriskodudesse minemas, ent selle ajani vajavad hoiukodu, kus möllata ja kosuda. Kiisukesed on väga mänguhimulised ja krutskeid täis. 

Hoiukodult ootavad Pesaleidja vabatahtlikud kiisule varjupaika järele tulemist, kassi majutamist, iga päev puhta joogivee ning toidu võimaldamist ning päriskodupakkujatega suhtlemist. Hoiukodu peaks asuma Harjumaal.

Pesaleidja poolt määratakse igale uuele hoiukodule tema isiklik käehoidja, kes saadab täpse juhendi ning kõiki samme vajadusel juhendab, seega eelnev kogemus kassidega pole vajalik. Samuti on Pesaleidja kõik hoiukodud koondunud ühte Facebooki gruppi, kus saab teistega kogemusi vahetada ja seega saavad kampa lüüa ka täitsa algajad.

Pesaleidja poolt tuleb hoiuperele soovi korral kaasa nii liivakast kui ka liivakasti sisu ning kindlasti ka ravitoit ning muu ravi mida kiisud vajavad. Kui tunned huvi mõnele perele hoiukodu pakkuda, täida ankeet SIIN ja sinuga võetakse ühendust!