Romiira lugu: juba kolm aastat koduootust ja ikka ei miskit

Romiira lugu: juba kolm aastat koduootust ja ikka ei miskit
28.06.2019

Kassiabiorganisatsiooni Pesaleidja MTÜ hoole all on pea 500 kassi, kellest üks on Romiira. Paks ja armas triibik on kodu igatsenud juba viimased kolm aastat. Pesaleidja MTÜ hoole alla sattus ta 2017. aastal, kuid kodu ei ole ta ikka veel leidnud.

Romiira on saabumisest peale olnud inimese vastu pisut kuri. No kuidagi ei suuda endine tänavakass usaldada neid imelikke kahejalgseid olendeid tema ümber. Ajapikku on tema suhtumine pisut muutunud. Nüüd kui mõni vabatahtlik Romiirale läheneb, siis kostab ikkagi tagasihoidlik sisin. Romiira on ebakindel, kuid nähes maiustust või näpuotsal pisut hapukoort on Romiira nõus isegi paisid saama. Võib-olla seepärast neiu ongi nii pontsakaks läinud. Kõik ju tahavad talle pai teha, aga ega kass on kaval, ainult maiusega!

Romiirale sobiks hästi kodu, kus ta saaks õues uudistamas käia või maamajas hiiri püüda. Neiu on rahulik ja naudib looduses olemist. Ning loomulikult tuleks hiirejaht kaalule ka kasuks! Romiira saab teiste kassidega väga hästi läbi ning ootab, et lõpuks ometi tuleks ka tema kord koju minna!

Romiira on saanud kiibi, steriliseeritud, vaktsiini ja ka parasiiditõrjed. Tema koduootus on kestnud juba kolm aastat. Ehk saad Sina teda aidata? Kui armas triibik Sulle huvi pakkus, siis täida küsimustik SIIN ja Pesaleidja MTÜ võtab Sinuga ühendust.