Sadie lugu | Narkoosi all pügatud räpakoll, kellest meeleldi mööda vaadatakse

Sadie lugu | Narkoosi all pügatud räpakoll, kellest meeleldi mööda vaadatakse
22.02.2020

Pesaleidja kassitoas elab Sadie, kes näeb välja, nagu poleks teda iial pestud. Ometi küürib kass end hoolega - imeliku välimuse taga võib olla sügav stress.

Räpakoll Sadie oli enne imeilus pikakarvaline must-valge kiisupreili, kelle valge osa karvast läikis kui prillikivi!

Siiani teadmata põhjusel tekkisid tema kasukasse pulstid ja karv läks vilti, mistõttu Pesaleidja vabatahtlikud pidid ette võtma lausa pügamise narkoosis. Kass saadi küll paljaks, ent selgus, et Sadie muutub vaatamata sellele iga päevaga aina räpasemaks.
Talle on tehtud kõikvõimalikud analüüsid ning suu narkoosis üksipulgi läbi vaadatud ning täiesti terveks kuulutatud. Aga mingil veidral põhjusel näeb ta ikka välja nagu räpakoll.

Kokku on “prükkar” Sadiet juba neli korda narkoosi all pestud. Enam aga seda teha ei kannata, sest tervis ei pea vastu. Sealjuures peseb Sadie end ise väga hoolikalt.

Pesaleidja kassisõbrad ei tea ühtegi reaalset põhjust, miks keegi peaks tahtma sellist prükkarit omale hoiukoju või veel enam päriskoju. Samas vajaks ta oma inimest just seetõttu, et stressi pärssida. Võibolla leidub siiski keegi, kellele ju Sadie südame külge jääb. Pesaleidja annab Sadiele kaasa lõheõli ning on valmis tema hooldamisel nõu ja jõuga aitama.

Hoiukodu pakkumiseks palutakse täita ankeet siin: https://www.pesaleidja.ee/pesaleidja-hoiukodud/