Silmad siia, kassisõber! Pesakond armsaid kassipoegi otsib ajutist hoiukodu

Silmad siia, kassisõber! Pesakond armsaid kassipoegi otsib ajutist hoiukodu
27.08.2019

MTÜ Pesaleidja hoole alla on jõudnud vahva kassipere, kellel on vaja hoiukodu, kus rahulikult olla ja kasvada. Peres on kassiema ja viis jõnglast, kes on valmis ka päriskodudesse minema, mistõttu neid kaua hoidma ei pea. 

Pesaleidja kassitoas elavad pisikestes puurides 12 erinevat pesakonda ehk kokku 29 pisikest kassipoega. Lisaks sellele võtavad puuriruumi ära paljud teised ravitoitu või lihtsalt üksinda olemist vajavad kassikesed. Selleks aga, et Pesaleidja saaks tänaval ootavaid kasse vastu võtta oleks tarvis hoiu- ja päriskodude abi.

Oled mõelnud endale kassi võtta, aga ei ole julgenud seda sammu teha? Miks mitte näiteks alustada hoiukoduna, et saada ülevaade sellest, mida ühe-kahe kassi või isegi pesakonna kasvatamine endast ette kujutab. Pesaleidja toetab sind muredega ja vastab alati sinu küsimustele.

Hoiukodult ootavad Pesaleidja vabatahtlikud kiisule varjupaika järele tulemist, kassi majutamist, iga päev puhta joogivee ning toidu võimaldamist ning päriskodupakkujatega suhtlemist. Hoiukodu peaks asuma Harjumaal.

Pesaleidja poolt määratakse igale uuele hoiukodule tema isiklik käehoidja, kes saadab täpse juhendi ning kõiki samme vajadusel juhendab, seega eelnev kogemus kassidega pole vajalik. Samuti on Pesaleidja kõik hoiukodud koondunud ühte Facebooki gruppi, kus saab teistega kogemusi vahetada ja seega saavad kampa lüüa ka täitsa algajad.

Pesaleidja poolt tuleb hoiuperele soovi korral kaasa nii liivakast kui ka liivakasti sisu ning kindlasti ka ravitoit ning muu ravi mida kiisud vajavad. Kui oled valmis astuma sammu lähedamale loomade päästmiseks siis kasute neid linke: