Sõbralik triibik Luuna koduotsinguil

19.02.2010

Luuna jõudis hoiukoju eelmisel suvel. Kiisu ei olnud agressiivne (vehkis küll käpaga, aga rohkem ehmatamise eesmärgil), pigem pelglik. Luuna nägi üsna rääbakas välja - karv pulstunud ja vähese toitumuse tõttu kondine. Juba varem sotsiaaliseeruma toodud Kessuga klappis Luuna algusest peale hästi. Küllap kasvas Luuna, nagu paljud tänavakassid, koloonias ja on teiste omasugustega harjunud.

Nüüdseks võib Luunat õigusega kodukassiks nimetada. Talle meeldib kaisus magada ja sääri nühkida. Pai saamise nimel on Luuna valmis WC-sse ja vannituppagi järgi tulema. Kiisu on ka üksjagu uudishimulik - iga kord kui koridorist mingeid helisid kostub, on Luuna välisukse taga platsis, et uurida, mis teisel pool ust sünnib.

Luuna on ka väga mängulembene. Sõbra Kessuga ratsutatakse igal õhtul üksteise sabas toast kööki ja tagasi ning nõnda mitu ringi järjest. Kui sõbrad lõpuks väsivad, tulevad mõlemad kaissu magama ja öörahu võib saabuda.  Muidu on Luuna rahumeelne ja kui kuskilt valju nurrumist kostub, siis võib kindel olla, et Luuna on oma nurrumootori hüüdma pannud. 

Kui soovid Luuna kohta rohkem infot, siis vaata tema profiili või saada oma küsimus meile kodulehe kaudu. Kui soovid Luunale kodu pakkuda, siis palun täida kiisuvõtja küsimustik ja me võtame Sinuga ühendust. Kokkuleppel hoiukoduga on kiisut võimalik ka vaatama tulla.