SOS! Nohune ja stressis kassipoiss Ants vajab esimesel võimalusel hoiukodu

SOS! Nohune ja stressis kassipoiss Ants vajab esimesel võimalusel hoiukodu
14.10.2019

Ants on Pesaleidja kassitoas olnud peaaegu pool aastat ja terve selle aja on ta olnud põhimõtteliselt ka puurielul, sest alalõpmata vaevab armsat süsimusta hiirekuningat nohu.

Ants on rahulik teiste kassidega, küll aga tekitab stressi, kui ümber tema on 160 kassi. Seetõttu oleks tal hädasti vaja ajutist hoiukodu, kus rahulikult taastuda, et hea tervis tagasi tuleks. 

Hoiukodult ootavad Pesaleidja vabatahtlikud kiisule varjupaika järele tulemist, kassi majutamist, iga päev puhta joogivee ning toidu võimaldamist ning päriskodupakkujatega suhtlemist. Hoiukodu peaks asuma Harjumaal.

Pesaleidja poolt määratakse igale uuele hoiukodule tema isiklik käehoidja, kes saadab täpse juhendi ning kõiki samme vajadusel juhendab, seega eelnev kogemus kassidega pole vajalik. Samuti on Pesaleidja kõik hoiukodud koondunud ühte Facebooki gruppi, kus saab teistega kogemusi vahetada ja seega saavad kampa lüüa ka täitsa algajad.

Pesaleidja poolt tuleb hoiuperele soovi korral kaasa nii liivakast kui ka liivakasti sisu ning kindlasti ka ravitoit ning muu ravi mida kiisu vajab. Kui soovid Antsule hoiukodu pakkuda, täida ankeet SIIN ja sinuga võetakse ühendust!