Sugar on oma võimalust oodanud juba tuhat päeva

Sugar on oma võimalust oodanud juba tuhat päeva
23.06.2020

Pesaleidja kassitoas elab kaunis mustriline kass Sugar, kes juba kolm aastat ootab armastavat perekonda.

Sugar sündis ilmselt 2016. aasta kevadel Lääne-Virumaal. Ja sünnist saati ei ole see imeilusa kasukamustriga emane kassike kodusoojust tunda saanud. Ta ei ole seniajani leidnud ühtegi inimest, kes õpetaks talle, et kahejalgsed võivad toredad sõbrad olla.

Ilmseltvõib Sugari südame võitmine võtta aega, ta vajab kindlasti kannatliku meelega sõpra enda kõrvale. Elu on aga näidanud, et igast kassist saab hea tahtmise korral väga meeldiva kaaslase. On lihtsalt vaja olla mõistev, hell ning anda aega!

Hoolimata oma arglikust iseloomust väärib ka tema nagu kõik teised seda päris oma pesakest ja armastavat perekonda. Ajapikku võib temast saada täitsa taltsas ja sõbralik pailoomake. Anna talle selleks vaid võimalus!
Kui sooviksid võtta vastu ühe tõelise väljakutse ja pakkuda ühele salapäraselt vaiksele daamikesele kodu, siis täida palun kassivõtja ankeet siin: https://www.pesaleidja.ee/loomasoovija-kusimustik/?animal_id=22272059 ning vabatahtlikud võtavad Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Sugar on igati valmis uue pererahvaga kohtuma: ta on kiibistatud, vaktsineeritud, steriliseeritud ning parasiitidest vaba. Ainult sellega peab arvestama, et Sugar vajab veel sotsialiseerimist ning aega, et inimese lähedusega harjuda. Loomulikult on kergem harjuda oma kodus kui varjupaigas saja teise kassi kõrval. Seega jääme Sugariga Sinu ankeeti ootama!

Uude koju saab Sugariga kaasa kingikoti Pro plani poolt.