Tahad oma kassile rõõmu valmistada? Meisterda talle vahva mänguasi

Tahad oma kassile rõõmu valmistada? Meisterda talle vahva mänguasi
21.03.2019

Kui sinu nurruv sõber on oma senistest mänguasjadest tüdinenud, siis kaalu talle oma kätega mõne uue ja põneva lelu valmistamist. Pole vaja muretseda kui sa seda ei oska — koos varjupaigakassidega saad asja selgeks! 

Eesti suurim vabatahtlike poolt juhitav loomade varjupaik Pesaleidja korraldab juba sel pühapäeval töötoa, kus on võimalik õppida kassilelude valmistamist. Kõiki huvilisi oodatakse Tallinnas asuvasse kassituppa, et üheskoos meisterdada vahvaid mänguasju. Selles aitavad sind nii vabatahtlikud kui ka kodu otsivad neljajalgsed nurrumootorid, kes on igati valmis mänguasjadele läbi viima ka tehnilise kontrolli.

Töötoas valminud mänguasjad võid viia koju oma lemmikule, annetada Pesaleidja kiisudele mängimiseks või heategevuslikku müüki. Mänguasju võib meisterdada nii palju, kui materjali ja jaksu jagub. Vastutasuks tehnilise kontrolli eest ootavad Pesaleidja kiisud väga midagi maitsvat õhtusöögiks või väikest toetust annetuskasti, et raviarved saaksid muretumalt tasutud.

Kui soovid üritusel osaleda, märgi end tulijaks SIIN. Nii teavad vabatahtlikud sind oodata ja teevad kindlaks, et meisterdamismaterjali jagub. Oodatud on ka alaealised kassisõbrad, kuid neil on vaja kaasa võtta täiskasvanud saatja.