Tallinna varjupaigakassidele koguti kolm autobussitäit toitu

Tallinna varjupaigakassidele koguti kolm autobussitäit toitu
11.03.2020

Linnaosavalitsuse toel andis Lasnamäe Noortenõukogu Tallinna loomade varjupaikadele üle kolm väikebussitäit linnaosa elanike annetatud loomade toitu ja lemmikloomadele vajalikke tarvikuid.

Sel aastal rõõmustasid Lasnamäe noored Kasside Turvakodu, Varjupaikade MTÜd ja Pesaleidja MTÜd. «Mul on hea meel, et meie linnaosas sündis idee, mis kasvas kolme aasta jooksul välja vahvaks traditsiooniks. Kahe nädala vältel tõid hoolivad elanikud annetusi loomade varjupaikadele Linnaosa Valitsusse ja kolme linnaosa kooli. Tahan avaldada sügavat tänu kõigile neile, kes selles kampaanias osalesid ja ei jäänud ükskõikseks kodutute ja hooletusse jäänud loomade suhtes,»  tänas heategevusest osavõtjaid Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja Jelena Kalbina, kes on praegu ka linnaosa vanema kohusetäitja.  

17. veebruarist kuni 28. veebruarini said kõik linnaosa elanikud annetada varjupaigaloomadele toitu ja loomapidamiseks vajalikke tarvikuid. Kogumispunktid asusid Tallinna Linnamäe vene lütseumis, Tallinna Läänemere gümnaasiumis, Lasnamäe vene gümnaasiumis ning Lasnamäe linnaosa valitsuses.  

Lasnamäe Noortenõukogu koostöös linnaosavalitsusega korraldab kampaaniat juba kolmandat korda. Eelnevatel kordadel aidati ligi 400 kassi ja koera Tallinna munitsipaalvarjupaigast ning kolmest mittetulundusühingust.