Täna on Pesaleidja Kassitoa 1.sünnipäev!

22.10.2013

Täna on põhjust tähistamiseks!

Pesaleidja Kassituba Tallinnas on olnud avatud täpselt 1 aasta!

Suur-suur aitäh kõigile meie vabatahtlikele, toetajatele, veebiperemeestele, meie suurele vennale Varjupaikade MTÜ-le ja kõige armsamale perefirmale Eestis, kes on seni tasunud Kassitoa üüri, kommunaalkulud, muud kassitoa majandamisega seotud jooksvad kulud ning tellis kassituppa sünnipäevaks uued kratsipuud! Tänu teile on uue võimaluse saanud ka just need 76 kiisut, kes ka täna hommikul Mustamäel, Pesaleidja kassitoas, oma päris peresid ootavad.

Suurim tänu südamest inimestele, kes on pakkunud kodu meie hoolealustele. Tänu Teile on meie armsad karvapallid saanud uue võimaluse, uue kodu, uue perekonna!

Oleme tänu teile kõigile suutnud üheskoos ära teha rohkem, kui aasta tagasi julgesime loota. Koju on saadetud paarsada kiisut ja kutsut, oleme terveks ravinud esialgu lootusetuna tundunud hüljatud lemmikuid, nutnud valusaid pisaraid hingede pärast, keda me pole suutnud päästa ja suutnud nii mõnegi esialgu metsikuna tundunud karvapalli sülekassiks võluda.

Hiljuti viisime oma vabatahtlike seas läbi küsitluse, et mis meile Pesaleidjas kõige rohkem meeldib. Vastuseks oli – see, kuidas me kõik koos suudame olla ääretult õnnelikud absoluutselt iga pisikese hinge heasse koju saatmise tõttu. Kõik need unetud ööd haiget kiisut kraadides, väikesed lõikehaavad, muud probleemid, mida siinkohal loetleda ei sooviks... Päeva lõpuks need ei loe. Päeva lõpuks loeb see, kui suutsime anda uue võimaluse väikesele karvasele hingele, kellel pole kedagi peale meie, Pesaleidja vabatahtlike.

Aitäh!