Tee oma unistus teoks: pesuehtne paksupõskne Garfield otsib omale kodu

Tee oma unistus teoks: pesuehtne paksupõskne Garfield otsib omale kodu
13.09.2019

Oled alati unistanud päris ehtsast Garfieldist? See on sinu võimalus! Kassiabiorganisatsiooni Pesaleidja MTÜ hoole all on just täpselt selline hurmur: paks, hingelt laisk ja tõeline gurmaan! Garfield otsib kodu, kus saaks laiselda ja lasanjet pugida.

Seekordne abivajaja on multifilmikangelane Garfield, kes on Pesaleidja MTÜ vabatahtlike sõnul ikka tõsiselt paks ja "natukene selline laisk ja mugav poiss, täpselt nagu multifilmist tuntud tegelanegi".

Garfield oskab hinnata head toitu ning mõnusat olemist. Ta naudib paisid ja armastab tähelepanu keskpuntis olemist – ja kui keegi veel sügaks ja toidu ka ette tooks!

Kuna Garfield on äärmiselt sõbralik ja sotsialne kassipoiss, arvavad vabatahtlikud, et tegemist võib olla endise kodukassiga. Ta saabus Pesaleidja kassituppa augustikuu viimasel päeval Paljassaare varjupaigast. Varjupaik leidis ta Kristiine kandist.

Garfield on umbes üheksa aastane poiss. Tänu oma uskumatult rahulikule iseloomule usuvad vabatahtlikud, et Garfield võiks sobida nii teiste kassidega, lastega, noortega, keskealiste kui ka eakatega. Peaasi, et on soe tuba ja saab käpad seinale visata ning head elu nautida!

Pane lasanje ahju ja võta Garfieldiga ühendust! Tutvu lisainfoga ja täida Pesaleidja MTÜ loomasoovija küsimustik SIIN ja mine too Garfield koju!