Tule appi! Hambaoperatsiooni ootav Veenus otsib taastumiseks sobivat paika

Tule appi! Hambaoperatsiooni ootav Veenus otsib taastumiseks sobivat paika
21.08.2019

Veenus on huvitava välimusega ja iseloomult veidi arakene, kuid ajaga õpib inimestega leppima. Ta ootab nii väga ühte kodukest, kus peesitada ja nautida viimast selle aasta sooja päikest.

Kuna Veenus ootab visiiti hambaarsti juurde ning peale seda vajab taastumist tulevast operatsioonist, otsib ta endale nüüd hoiukodu, kus rahulikult puhata ja ringi liikuda. Kui Veenus on õppinud kindlat inimest usaldama, koorub esialgu veidi tagasihoidlikust kassikesest välja täiesti teistsugune kass. Tuleb arvestada, et see võib võtta natukene aega. Samas võib kindel olla, et ühel päeval näitab see kaunis kass kõige siiramat ning tingimusteta armastust.

Hoiukodult ootavad Pesaleidja vabatahtlikud kiisule varjupaika järele tulemist, kassi majutamist, iga päev puhta joogivee ning toidu võimaldamist ning päriskodupakkujatega suhtlemist. Hoiukodu peaks asuma Harjumaal.

Pesaleidja poolt määratakse igale uuele hoiukodule tema isiklik käehoidja, kes saadab täpse juhendi ning kõiki samme vajadusel juhendab, seega eelnev kogemus kassidega pole vajalik. Samuti on Pesaleidja kõik hoiukodud koondunud ühte Facebooki gruppi, kus saab teistega kogemusi vahetada ja seega saavad kampa lüüa ka täitsa algajad.

Pesaleidja poolt tuleb hoiuperele soovi korral kaasa nii liivakast kui ka liivakasti sisu ning kindlasti ka ravitoit ning muu ravi mida kiisud vajavad. Kui tunned huvi mõnele kassilehoiukodu pakkuda, täida ankeet SIIN ja sinuga võetakse peagi ühendust!