Üleskutse: pitsi kummutamise asemel toeta kodutuid kasse!

Üleskutse: pitsi kummutamise asemel toeta kodutuid kasse!
25.09.2020

Leidkasside heaolu eest hoolitsev MTÜ Pesaleidja kutsub üles septembris karskust pidavaid inimesi annetama alkoholile mitte kulunud raha kodututele kiisudele.

"Suvi algas Pesaleidjatele keeruliselt - segane olukord maailmas vähendas ka nende inimeste arvu, kes said meile hädasolevate nurrumootorite eest hoolitsemiseks oma abi pakkuda. Meie hoolealuste arv on pooltuhat hinge ning sügise saabudes see kahjuks kasvab. Meie peame sellega toime tulema, sest need neljajalgsed vajavad meid. Hetkel on meie MTÜ igakuine miinus 4000 eurot," selgitab vabatahtlik Kairit Pall. "Kallid sõbrad, vajame teie abi - aidake meil kodutuid loomi samas mahus edasi aidata."

Kuna septembris algas ka populaarne aktsioon "Septembris ei joo", kutsub MTÜ meeskond üles oma alkoholilt kokkuhoitud raha annetama abivajavate loomade heaks. Ja veel enam - jätma ka edaspidi iga kuu ostmata pudel veini ja asendada see summa püsiannetusega. "Ühe veini eest saame kiisule kiibi (et ta kunagi enam ära ei kaoks), kahe veini eest toidu kuuks ajaks, kolme veini eest kliinikuvisiidi ja rohud, et haige kiisu valu kannatama ei peaks," selgitas Pall. "Parem tervis sinule ja lisaks üks päästetud elu varjupaigas!"

Selgitusse kirjuta palun:"Olen püsiannetaja".

Internetipangas saad püsimakset teha järgmiselt:

LHVs vali "Igapäevapanganduse" alt "Püsikorraldused" ning vajuta "Lisa püsikorraldus".