Uudiseid Lumepalli tegemistest

17.02.2010

20.01.2010 leitud Lasnamäelt Pae tänavalt valge pärsialaadne kiisu! Kuna kiisu sattus hoiupaigas kiiresti stressi ja ei suhelnud ega söönud enam siis sai ta toodud ühe hea inimese juurde hoiukodusse. Paar päeva hiljem ilmutab ta juba huvi mänguhiire vastu kuid enamasti konutqb ja soob imevähe. Ootame kiiret paranemsit ja kiisu soovib väga leida oma vana või siis uut kodu!

Pärslasel lõi välja tugev põletik ja ninakäigud ja silmad on väga turses ja hingamisteedes kahin kuid kopsud õnneks puhtad. Kiisu saab põletikuvastaseid tablette, turgutavat preparaati ja silmarohtu ja silmi puhastatakse tihti ning nina loputatakse füsioloogilise lahusega ning kliinikus sai ka pikatoimelise süsti. Jõi ta õnneks ise kuid ei söö midagi ja  kanapuljongit paneme talle süstlaga suhu ja silmad on nüüd tursest veidi alla läinud kuid ajavad ikka tugevalt vett ja ta aevastab ka pidevalt. Ilmselt külmetusest või on mingi viirus :(

Loom on hetkel heades kätes ja hoitud kuid talle on vaja leida vana või uus hoolitsev kodu. 

17. 02. 2010. Jaanuaris Pae tänavalt leitud Pärsia Lumepall on kenasti kosunud, sööb, nurrub, suhtleb vabalt ja on väga sõbralik - jookseb uksele vastu, magab kaisus ja näub jutujätkuks. Kuna on selge, et seal, kus on tema, saab olla ainult üks kass-kuninganna, mõistagi Lumepall ise, siis üks (praegu) kassivaba kodu saab omale inime se seltsi väga nautiva suurepärase kiisu. Lumepall on valmis kohe koju minema!