Valvur Leo, seikleja Mason ja tagasihoidlik Lukas: kolm ägedat kassi otsivad hoiukodusid

Valvur Leo, seikleja Mason ja tagasihoidlik Lukas: kolm ägedat kassi otsivad hoiukodusid
06.07.2019

Kassiabiorganisatsiooni Pesaleidja MTÜ hoole all on pea 500 kassi. Ka Leo, Mason ja Lukas on nende seas. Kahjuks on nende olukord õnnetu, sest spetsiaalse ravitoidu tõttu ei saa neid kassituppa lahti lasta. Kassikesed peavad istuma puuris seni, kuni neile hoiukodud leitakse. Kas me saame neid aidata?

Leo on vahva must valge sell, tal on lõvi soeng ja hell süda. Ta on uudishimulik kassipoiss ja armastab aknalaualt ümbruskonda jälgida. Tõenäoliselt on tema see kass, kes ka omanikku alati aknal istudes koju ootab. Inimesed on Leo suured sõbrad ja pai nimel on ta valmis pea kõike tegema. Temas jagub ka mängulusti ja kui vaja, siis tuleb ka sülle tukkuma.

Kiisuke Mason on uudishimulik ja mõnus seltsiline. Tema armastab jalutamas käimist! Mason on seiklushimuline ja uudishimulik kass, kes sobiks hästi energilisele ja liikuvamale inimesele. Talle meeldib mängida. Kuna energiakulu on suur, siis ei krimpsuta ta ka söögi peale kunagi nina. Söögiisu on tal hea!

Lukas on pisikene kassipoiss. Tema on sõbralik, kuid pisut tagasihoidlik sell, kes igatseb inimese helluse järele. Ta vajab hoolt, aega ja armastust, et pisut kosuda. Ainusad asjad, mida Lukas soovib, on diivan, kuhu end kerra tõmmata ja inimene, kes talle muudkui paisid jagaks.

Kas sina saad Leod, Masonit või Lukast aidata? Kassid ei saa hetkel vabalt liikuda, mistõttu vajaksid nad hädasti hoiukodu. Pesaleidja MTÜ jaoks sobiv hoiukodu asub Harjumaal.

Igale uuele hoiukodule määratakse tema isiklik käehoidja, kes saadab täpse juhendi ning on nõu ja jõuga abiks, sseega eelnev kogemus kassidega pole üldsegi vajalik. Pesaleidja MTÜ katab kassiga seotud kulutused.

Kui soovid rohkem infot ja sa tunned, et tahad neid kasse aidata, siis tutvu infoga ja täida ankeet SIIN.