Victori lugu | kauni välimuse ja leebe iseloomuga kass vajab kiiresti hoiukodu

Victori lugu | kauni välimuse ja leebe iseloomuga kass vajab kiiresti hoiukodu
28.10.2019

Kassiabiorganisatsiooni Pesaleidja MTÜ hoole all on üle poole tuhande kassi. Üks neist abivajajatest on oranžide kõrvade ja oranži sabaga muhe kass Victor. Kahjuks ei sobi varjupaiga elu talle üldse ja stressi tõttu kimbutab teda pidev nohu. Victor vajab hädasti hoiukodu, et oma tervisemuredest vabaneda. Palun jaga Victori muret ja leiame talle üheskoos hoiukodu.

Victor on nohu tõttu jõudnud Pesaleidja ravituppa juba korduvalt. Elu suures kassitoas ja 160 teise liigikaaslase keskel ei ole talle meeltmööda. See tekitab temas stressi ja stress omakorda tekitab tervisemuresid. Victor kannatab pideva nohu käes ja hoolimata ravimitest ei lähe see tal ära. Keskkonnavahetus on see, mida Victor vajab.

Pesaleidja vabatahtlikud tahavad Victorit aidata. Victor vajab hoiukodu, kus ta saaks rahulikult kosuda. Temaga on lihtne. Ta on hea ja tore kass, kes ei nõua palju. Ravikuur saab läbi ja siis ei ole tal enam ühtegi muret, ei eritoitu ega erilisi ravimeid. Ainult kodu on tal vaja, et nohu enam tagasi ei tuleks.

Proovime seda kaunist kassi aidata. Kui Sina või Sinu sõber saab Victorile hoiukodu pakkuda, siis vaata lisa SIIT. Pesaleidja MTÜ aitab hoiukodupakkujaid igakülgselt ja on nõu ja jõuga alati olemas!