VÕIMAS! ⟩ 3 aastat Pesaleidjas kodu oodanud Maša leidis lõpuks oma inimese

VÕIMAS! ⟩ 3 aastat Pesaleidjas kodu oodanud Maša leidis lõpuks oma inimese
10.08.2023

Paljud tänavalt päästetud kassid jäävad aastateks ootama inimest, kes nad endale päriseks võtaks ja kodusoojust pakuks. Mašal tuli seda õnnelikku päeva oodata koguni 3 aastat.

 

Kasside päästmisega tegelev Pesaleidja jagas sotsiaalmeedias rõõmsat uudist oma hoolealustest, kes viimasel ajal endale kodu leidnud. 

 

Pixie pesakonna 9-nädalane kiisupoeg Sissy oli esimene kojumineja. Pesakond sündis hoiukodus ja on harjunud lastega. Päriskodus ootasid teda ka ees lapsed ning 5aastane steriliseeritud kass. Vaikselt harjub uue koduga, juba esimesed ampsud on söönud.

 

Lumene suur soov leida päris oma kodu ja olla armastatud sai täidetud! Lõpuks ometi saab Lumene rahulikus ja stressivabas keskkonnas lõputult nautida oma inimese tähelepanu ning ainult kõige paremaid konserve.

 

Chupacabra läks koju Rakverre, ta oli Pesaleidja juures ca 5 kuud. Juba siis, kui uus omanik teda vaatamas käis, käitus Chupa väga eeskujulikult ja külalislahkelt, seega pole imestada, et ta uue kodutee leidis.

 

Nurrupall ja imearmas paikiisu Maša (pilt artikli päises) ootas oma kodu Pesaleidjas 3 pikka aastat. Nüüdseks on see mure aga lahendatud, sest enne kui ilmad hakkavad jälle külmemaks kiskuma, otsustas Maša kõik oma trumbid mängu panna ja tulevase perekonna ära võluda. Kodus ootab teda ka teine vurruline seltsiline.

 

Järjekordne paikiisu Antu on leidnud oma inimesed ja mis veel parem -oma kodu! Antu kolis Pesaleidjasse Viljandist, veetis nendega peaaegu terve suve. Häälekas noormees, kes lausa nõudis konservi. Uues kodus on armas punane Antu ainuke kiisu ja saab kogu tähelepanu omale. Uus perenaine võttis kaks nädalat puhkust, et kiisu ei peaks uues kodus üksi olema.

https://lemmik.postimees.ee/7831759/voimas-3-aastat-pesaleidjas-kodu-oodanud-masa-leidis-lopuks-oma-inimese