A-rühm - Aron, Ariel ja Arni

A-rühm - Aron, Ariel ja Arni
Nimi:A-rühm - Aron, Ariel ja Arni
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

September 2018. Ariel ja Arni ja Aron on oma kodud leidnud :)

Tere, tere, tere kõigile!
Me oleme A-rühm – Ariel, Aron ja Arni. Meie oleme umbes 3-kuused ning juba üsna iseseisvad ja soovime väga leida kodu. Räägitakse, et oma kodu on koht, kus sind armastatakse, su eest hoolitsetakse ja seal ei pea enam kunagi tundma külma ja nälga. Aga kuniks kodu pole, elame me ajutises kodus ja unistame oma päriskodust.
Ariel on meist kõige väiksem ja veel natuke ettevaatlik, aga tal on nii ilus must-valge kasukas.
Aron on julge, tõsine ja arukas poiss, tema meist esimesena trügib peale mängu inimese sülle ja tahab inimesega suhelda.
Arni on õrn ja vaikne poiss, tal on uhked vurrud ja suured silmad. Tema kasukal on näha kolme värvi, poisid tavaliselt sellised ei ole.
Praegu me veel natuke kardame võõrast inimest, nägime ju inimest esmakordselt alles üsna hiljuti. Aga me õpime kiiresti ja neile, keda juba tunneme, läheme ise sülle ka ja nurrume neile rõõmuga.
Lubame olla kombekad, selleks on vaja liivakasti, me juba teame. Lubame ka oma peret rõõmustada, armastada, mängida nendega ja mitte lasta neil igavleda.
Kassipojad on kiibistatud, vaktsineeritud, saanud parasiidivastase tõrje ja omavad passe. Nad ootavad oma peresid hoiukodus Kehras.