Kuninganna Maud

Kuninganna Maud
Nimi:Kuninganna Maud
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Valga maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kuninganna maud on oma kodu ja kuningriigi leidnud!!!!!!

Antarktises?

Ei-ei, see on hoopis teine lugu. Meie kuninganna Maud sündis Lõuna-Eestis ja jäi koos oma ema ning õega kodutuks peale peremehe lahkumist siit ilmast. Peremehe lahkumine oli nii ootamatu, et kiisud jäid omapäi ja veetsid päevi tühjas majas toidu ja joogita. Õnneks nad leiti ja kolisid Pesaleidja suurimasse hoiukodusse Tõrvas. Ilus ja sõbralik kassineiu jäi peagi silma ühele perele ning kolis päris oma koju. Või vähemalt nii ta  arvas. Ent sellegi trooni pidi ta varsti loovutama, sest osutus, et seegi polnud tema õige kuningriik ja tollel perel olid teised plaanid. Ja Maud pidi hoiukoju tagasi kolima...Paraku - Maud ei saa seal hakkama, sest tema süda tuksub ühele perele, kellele ta tahaks pakkuda oma kaunid käpad ja kogu oma armastuse.

Maud kolis mõni aeg tagasi kassirohkest hoiukodust Tõrvas üksik-kassiks Tallinna hoiukodusse, kus ta saab stressist puhta ja rohkem inimestega kohaneda.

Kuninganna Maud vajab päris oma kodu, kus poleks palju teisi loomi ja kus ta võiks rahulikult kohaneda.

Tal on ju nii palju pakkuda: Maud on ilus ja sõbralik. Kiisu on juba steriliseeritud ja tal on oma pass, milles seisab uhkelt ta nimi ja isiklik kiibinumber.

Kui Sa tunned, et oled valmis jagama Maudi armastust ja ta kuulub Sinu perre, siis täida palun kassiuvõtja küsimustik http://www.pesaleidja.ee/loomasoovija-kusimustik/ ja kiisu hoiukodu võtab Sinuga ühendust.