Aaron

Aaron
Nimi:Aaron
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Armas Aaron leidis päris oma kodu! :)
27.04.2019

Oma päriskodu on otsimas kaunis inimleb Aaron. Aaroni puhul on tegu täiesti Tallinna poisiga, kes saabus meile Paljassaare varjupaigast ruumi puuduse tõttu. Aaron on oma kodu otsinud juba 2017. aasta novembrist. 

Iseloomult on Aaron  sõbralik ning väga armas kassihärra. Aaron ei ole kindlasti enam esimeses nooruses kass, kuid samas veel ei liigitaks me teda ka eakaks kassiks. Ilmselt jääb Aaroni vanus just kuhugi keskele.  Kindlasti on oluline tulevase pere jaoks teada ka seda, et Aaron on FIV positiivne. Samas ei tasu FIV'i  väga karta, sest temaga koos elamine ei erine sugugi keskmise kassiga kooselust. FIV kohta on võimalik lugeda juurde ka meie blogist: 
http://pesaleidja.blogspot.com/2017/10/elu-voimalikkusest-fiv-positiivse.html , http://pesaleidja.blogspot.com/2019/01/8-asja-mida-peaks-iga-kassiomanik.html. 

Kui arvad, et sind võiks võluda üks täiskasvanud, sõbralik kassike, kes lihtsalt kannab oma kehas ühte viirust, mis tema elu sugugi halvemaks ei muuda, siis vajuta julgesti "soovin seda kassikest" nupule ning täida ära meie kassisoovija küsimustik. 

Selleks, et sinu elu Aaroniga saaks alata veelgi toredamalt on Purina otsustanud anda kaasa adopteerimisel ka ühe kinkekoti.