Nova

Nova
Nimi:Nova
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LEIDSIN KODU!!!

 

Nova on ülikurbade silmade kassikene. Võime ainult aimata, et ilmselt ei ole ta oma varasemas tänavaelus inimestega väga palju kokku puutunud või on siis puutunud kokku mitte just eriti heade inimestega, sest hirm inimeste ees on Noval väga suur.
Nova kolis meile ruumipuuduse tõttu Paljassaare varjupaigast, sinna jõudis kassikene oktoobris Põhja-Tallinnast, Ankru tänavalt. 
Vabatahtlikena teame, et sellised pelglikud kassid tegelikult ei sobi üldse varjupaika. Selleks, et neist saaks kasvada välja hirm inimese ees olekski vaja neil oma päriskodu, kus inimesed annaksid aega ning suudaksid näidata, et neid pole tegelikult tarvis karta. Tavaliselt just nimelt see sama kodusooju, aja andmine, järjepidevus ning hea toit toovad turvalises kohas välja ka kõige pelglikumas kassis ühe tõeliselt armsa ning toreda looma. 
Seega kui sa ei karda väljakutset, oled kannatlik ning tahad tõeliselt aidata päriskodu leida loomal, kes seda väga vajab, siis vajuta sellel samal lehel "soovin seda kassikest" ning täida ära meie loomasoovija küsimustik. 
Kui küsimustik on täidetud, siis võtab Nova vabatahtlik ühendust ning siis on juba võimalik Novaga lähemalt tutvuda. 
Nova kolib koju koos enda kaasavaraga, mille on tema jaoks kokku pakkinud Purina.