Akela

Akela
Nimi:Akela
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

November 2018. Akela on uues kodus :)

Akela on triibuline-valge, umbes neljakuune kassitüdruk. Ta on hoiukodus koos oma venna Mowgliga, tema kohta saad rohkem infot SIIT.

Mowgli ja Akela on kaks mängulusti täis 4-kuust kiisulast Narvast, kes on valmis minema oma päris koju. Nad niii ootavad seda juba! Praegu pesitsevad nad ajutiselt toreda neiu juures, kuid soovivad nii väga leida seda OMA inimest,kes armastaks ja hoiaks neid. Kassilapsed on veel natuke arglikud inimeste suhtes ja vajavad inimestega harjumiseks aega, kuid iga päevaga tunnevad end inimese seltsis mõnusamalt, eriti kui nendega mängida tahetakse. Andke ainult neile pallid või suled ja Te näete, kuidas nad Teie elamise rõõmust särama panevad. Söögiaegadel on nad eriti nunnud, sest siis nad lööme eriti kõva häälega nurru ja näitavad kui tänulikud nad on kõige eest. Neile väga meeldiks leida koos kodu,sest nad mängime koos ja magavad koos ja teevad üleüldse kõike koos. Neile meeldivad väga ka teised kiisud.

No vaadake vaid neid, kuidas saaks keegi neist ära öelda. 

Akela on kiibistatud ja saanud parasiitidevastase tõrje. Loovutustasu sisse kuulub ka steriliseerimine. Lisaks võtab Akela kaasa kinkepaki Royal Caninilt.