Alessia

Alessia
Nimi:Alessia
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Alessia leidis päriskodu 18.05.2021.

Mis tunne oleks teil, kui peaksite jääma üleöö kodutuks ning kolima varjupaika?

Imekaunis 5-aastane Alessia saabus Pesaleidjasse 26. detsembril 2020. Alessial oli au viibida VIIS aastat päriskodus. Täiesti temast olenemata põhjustel tagastati Alessia aga jõulude viimasel pühal Pesaleidja kassituppa.

Malbe Alessia ei ole pidanud kunagi elama suure hulga teiste kassidega ning selline äkiline muutus mõjus talle äärmiselt laastavalt. Alessia jäi ta suurest stressist kiiresti haigeks ning viibis mõnda aega kliinikus arstide silmade all. Tänasel päeval taastub Alessia usinalt Pesaleidja hoiukodus ning loodab mõne nädala pärast olla valmis päriskoju kolima. 

Alessia on iseloomult rahulik kassike. Võõraste inimestega vajab Nessa esialgu siiski veidi kohanemise aega, kuid see ei tähenda, et ta oleks inimeste vastu kuidagi kuri. Alessia vajab kõigest palju armastust ning hellust. 

Alessia tulevane päriskodu peaks suutma võimaldada talle rahulikku ja stabiilset elu.  Kui sina soovid pakkuda Alessiale  päriskodu, siis vajuta siin samas lehel nupule "Soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega ning täida ära loomasoovija küsimustik. Peale seda võtame ise juba esimesel võimalusel ühendust.