Holly

Holly
Nimi:Holly
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SAIAPÄTSIKE HOLLY OTSIB AHJU, KUS END ÜLES SOOJENDADA

 

Kurrnjäuki, mina olen armas kilpkonnavärvi Holly. Olen sündinud kuskil 2020. aasta märtsis ning pärinen Narvast. Olen Pesaleidjas veetnud rohkem kui 80% oma elust!! Täiesti arusaamatu on mulle see, miks ma ikka veel oma kodus pole... Olen muhe, ülimalt armas, lasen pai teha (kuigi värisen neid vastu võttes nagu haavaleht), naeratan kaamerasse ja olen hääästi pehmeke. Äkki oled Sina, lugeja, minu tore uus omanik? Loe aga edasi, sest toredaid omadusi on mul palju!

 

Esiteks olen, nagu mainitud, täitsa muhe miisu. Ei karda inimesi nii kõvasti, et koheselt ära joosta ning lasen täitsa pai teha! Sinu antud maiused söön ma samuti ära, snäkid on väga teretulnud (; Jah eks ma niimodi oma pehmust juurde saangi, vaikselt maiuseid süües, aga ma usun, et Sul selle vastu küll midagi pole. Siis ongi just rohkem, mida armastada! 

 

Lisaks eelnevas lõigus mainitule olen hästi nunnuke ja vaatan kaamerasse oma suuurte helkivate silmakestega, lootes, et ma kord siit ikka kellegi kaissu saan. Muidugi pean ära mainima, et ma oskan tublisti liivakasti kasutada, süüa paluda, mängida ja no muidugi kasside lemmikuid lõunauinakuid teha. 

 

Olen väga muhe neiu, kes loodab, et ta jäi Sulle täna silma... Kui see tõesti tõsi on ning Sa oled valmis mind enda parimaks sõbraks võtma, siis vajuta allolevale nupule “soovin seda loomakest”!