Amabel

Amabel
Nimi:Amabel
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

Amabel tähendab ladina keeles 'armastusväärne' ja just sellepärast saigi selline nimi kiisule valitud. Amabel on üks kõige erilisema välimusega kass kassitoas. Vanuselt on Amabel umbes kahe aastane kassikene, samas oma suuruselt näeb ta välja pigem nagu mõni alles teismelise ikka jõudnud kassipoeg. Lisaks pisikesele kasvule on Amabel eriti vahva pilguga. Amabel oleks nagu koguaeg väga imestunud näoga! 
Amabel elas peaaegu kaks aastat Paljassaare varjupaigas. Kuna tegu on äärmiselt tagasihoidliku kassiga, siis ei suutnud ta kahjuks seal jääda mitte kellelegi kahe aasta jooksul silma. 07.06.2019 kolis Amabel Pesaleidja kassituppa lootusega, et äkki on tal võimalus siin leida oma päriskodu. 

Kuna Amabel on tagasihoidlik kassike, siis vajaks ta aega inimestega harjumiseks. Parim võimalus harjumiseks on pigem just päris oma isiklik kodu ning kindlad inimesed, kui puupüsti täis kassituba, kus igapäev käib erinev vabatahtlik neid külastamas. Kiisu uus kodu võiks talle mitte seada ajalisi piiranguid arenemiseks ning arvestada, et sotsialiseerimine võib olla üks pikk protsess.

Kui soovid anda Amabelile võimaluse sülekiisuks saada, siis anna sellest julgelt teada!

Kiisuga tuleb päriskoju kaasa ka kinkekott ProPlan'ilt!