Amabel

Amabel
Nimi:Amabel
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMELINE, SÕBRALIK, TASANE AMABEL TAHAB OMA SOOJUST KELLEGAGI JAGADA!

See kiisutüdruk pildil on imeline Amabel. Amabelil on kassitoas üks kõige iseärasemaid välimusi. Pehme must-valge kasukas ja armas musta värvi täpikene roosa nina juures. Tema nimi tähendab ladina keeles “armastusväärne”, mis kirlejdab Amabeli imehästi. Temast võiks saada sinu parim sõber, kellega hellust ja armastust jagada!

Amabel on umbes 4- aastane, endiselt teismelise kassi mõõtu, kaunis pisike plikatirts. Amabel veetis ligi kaks aastat Paljassaare varjupaigas, seejärel koli Amabel 2019. aastal meie juurde Pesaleidjasse. Oma õiget kodu on kiisuke oodanud juba üle kolme aasta..

Amabel on malbe kiisuke, kes alles harjub inimese lähedusega. Ta laseb ennast kenasti õrnalt paitada, kuid on siiski veidi kõhklev ja täitsa vabaks end ei lase. Oma koju kolimine tähendaks Amabelile turvalist keskkonda, kus aina julgemaks kiisutüdrukuks muutuda. 

Amabel on Pesaleidjas läbinud kõik vajalikud terviseprotseduurid, ta on vaktsineeritud, kiibistatud, steriliseeritud ja saanud parasiidi vastase tõrje. Uude koju võtaks Amabel kaasa ka oma uhke passi.

Päriskodus saaks Amabelist kindlasti veelgi kaunim ja armsam kiisuke, kui ta on juba praegu ja ühel hetkel tahaks ta kindlasti ka palju-palju pai saada. Ta on pisike, aga palju palju armastust väärt kiisuke!

Kui just Sina sooviksid Amabelile kodu pakkuda, siis kliki nupul "Soovin seda loomakest" ja täida meie loomasoovija küsimustik, seejärel võetakse Sinuga ise ühendust!