Shannon

Shannon
Nimi:Shannon
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

KODUS!

 

 

Shannon on imekaunis ning huvitav triibuline kassike. Shannonil on meie Eesti külmade talvede tõttu üks kõrvaots poolik. Samas oma välimuselt muudab see Shannoni palju huvitavamaks ning teistest triibulistest kassidest veelgi paremini eristuvaks. 

Shannon on oma iseloomult üks huvitav kass. Kui tal on tuju, siis on ta väga sõbralik ja tore kassike. Samas kui tal tuju ei ole, siis pigem hoiab eemale ning ei soovi inimeste ega ka teiste kasside tähelepanu. Samas sellist hetke, kus ta inimese tähelepanust eriti ei hooli on pigem harva. Pigem ei hooli Shannon teiste kasside tähelepanust ning nedega suhtlemist. Seda kohe niipalju, et kui Shannonit minna paitama peale teiste kasside paitamist, siis kassike näitab koheselt välja oma solvumist ning ei pruugigi lubada rohkem pai endale teha. 

Seetõttu olekski Shannon ideaalne inimesele, kellel kodus teisi loomi ei oleks. Shannon soovib väga jagada kodu pigem inimesega, kes teda eriti ei väntsutaks, kuid samas siiski teeks talle pai, mängiks temaga ning toidaks kõige parema toiduga. Ideaalis võiks olla Shannoni kodus ilmselt ka pigem suuremad kui päris pisikesed lapsed, kes juba mõistavad, et kass vajab vahepeal ka hingetõmbamiseks ruumi ning omaette olemise aega. 

Kui arvad, et oled valmis pakkuma  Shannonile just täpselt sellist kodu nagu eelpool mainitud, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda kassikest" nupule ning täida ära meie kassisoovija ankeet ja tule sellele imekaunile kassikesele külla.