Amanda

Amanda
Nimi:Amanda
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

UUDISHIMULIK AMANDA

Amanda on 2020. aastal sündinud kassitüdruk, kes on väga uudishimulik ja tahab kogu aeg vaadata, mida see  inimene seal toimetab. Talle meeldib õrnalt pehme käpaga sind patsutada, et Sa talle ikka talle tähelepanu pööraks ja temaga mängiks. Mängida talle meeldib nii üksi, inimesega kui ka oma parima sõbra Amaliga. 

Amali ja Amanda on mõlemad pärit Kuusalust, kuid hoiukoju sattusid nad mõningase ajavahega. Kui kaks kassi kokku lastes on ikka hinges see väike värin, et kas sobivad ja kuidas sobivad, siis nemad olid esimesest sekundist nagu vanad sõbrad. Kes teab, võib-olla nad olidki omavahel juba varem tuttavad (võib-olla isegi samast pesakonnast, sest leidmise koht oli sama ning vanused on neil samad) ja hoiukodus said taas kokku. Nad magavad koos, nad mängivad koos ja mõlemad on koos ka natuke jänkud. Nad vajavad  kindlasti aega, et uue inimesega harjuda, kuid selle ajaga, mis nad on olnud hoiukodus, on nad teinud juba suuri edusamme. Kui enne ei tahetud hoiuperenaise silma alla üldse sattuda, siis nüüd pikutatakse rahulikult üksteise kaisus ja jälgitakse mida see kahejalgne teeb, tullakse süüakse käest maiust, sätitakse hoiukodu inimeste kõrvale end magama jne, kuid veel pai ei lase teha.

Nad sobivad koju, kus ei oodata kassidest kohest musilooma,vaid saadakse aru, et nad mõlemad vajavad harjumiseks veidike aega.

Ideaalis sooviksime saata kiisud ühte koju, kuid kiisud loovutatakse ka eraldi, kui ees on ootamas teine kass.

Kassitüdrukud on umbes 2-aastased, kiibitud, steriliseeritud, omavad passi, saanud parasiiditõrjed.

Rokem pilte Amalist leiad https://www.pesaleidja.ee/loomad/amali-22273980/

Kui kumbki või mõlemad kiisud pugesid sulle südamesse, siis täida kassivõtja ankeet ja hoiukodu võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust. :)