Helbeke

Helbeke
Nimi:Helbeke
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Rapla maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

OMA KODUS jaanuar 2021

KÕIGE KOHEVAMA SABAGA HELBEKE OTSIB SOOJA PESA!

Palju õnne, kallis Helbeke! 17.01.21 said sa viiekuuseks!
Mida küll Helbekesele kinkida, seda me temalt küsida ei saa.. või noh, saame, aga vastust võiks tõlkida nii: "Mul on tegelikult palju olemas, mul on siin õeke Niia ja emme Udu ja palju teisi sõpru... aga midagi on nagu puudu. Vahel tahaks omaette olla, siin on nii palju kiisusid, kes kõik tahavad suhelda, lisaks on siin üks väike koer, keda ma ei karda ja siis üks suuuuur koer, keda ma jällegi natukene ikka kardan." "Ka kahejalgsete tähelepanu hajub nende kõigi vahel ja ma ei saa piisavalt paisid ja nendega mängida, kuigi väga tahaks," just nii võiks kõlada Helbekese vastus.
Ta ise veel ei oska unistada parimast, mis ühel loomakesel olla saab - heast ja armastavast kodust. Meie hoiuinimesed soovivad sellise kodu kassikesele leida, see peab olema aga tõeliselt pühendunud kodu, sest Helbekese esimesed elukuud on olnud rasked, võitlus erinevate haigustega, nelja vennakese kaotus, probleem kopsudega... millele diagnoosi ei leitudki, seega kiisu peab olema väga kvaliteetse toidu peal ja saama vitamiine ja aeg-ajalt arsti külastama, kes tema kopse kuulab. Arst lohutas, et suuremaks saades hea elu peal kasvab suure tõenäosusega haigusest välja.
Kassike rumaluke kipub küll ise suurest uudishimust aeg-ajalt õue, kuid loovutame ta vaid toakassiks, kuna sedas on tema tervisel lihtsam silma peal hoida.
Hea, kui uues kodus on sõber või paar lisaks, kellega mängida, kuna kiisu on energiline ja päris üksikuna ta kurvastaks. Ka koerake, kes ei suhtu kassidesse vaenulikult, on kiisule sobiv kaaslane.
Kui tahaksid lugeda pikemat juttu Helbekese ja Niia loost, siis siin see on https://www.facebook.com/page/263709744473/search/?q=niia
Aga kui tunned, et suudad pakkuda Helbekesele sellist kodu, mida ta väärt on ja temaga veeta nii järgnevad viisteist aastat, siis tee palun kiisuneiule see maailma parim sünnipäevakingitus ning täida meie loomasoovija küsimustik.