Angela

Angela
Nimi:Angela
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS NUKITSAMEES ANGELA IGATSEB KOJU

See mõnusalt sametine imelistes värvides kasukas on miski, mis paneb oma iluga Angela iga vabatahtliku unistama. Unistama, et sel pisut tagasihoidliku iseloomuga ladvaõunake ka kord koju saaks. Reeglina sellised kaunitarid ülemäära kaua kodu ei oota, kuid Angela on selles osas erand. Mingil arusaamatul põhjusel on Angela varjupaikades viibinud juba kaks ja pool aastat ning hoiukoduski paar kuud. Kahjuks ei ole selle aja jooksul keegi Angelalt päriskoju viinud ja vahepeal on pidandu ta isegi hoiukodu vahetama ning seda täiesti temast endast olenemata põhjustel. Vaikselt on tekkimas tunne, et päris tõsiselt ei olegi Angelale olemas seda päris tema enda inimest. 

Angelal on kaks pisiviga, mis päriselt kasse armastavat inimest aga muserdama ei peaks. Angelal on käpapatjadel kasvamas sarvekesed, mis vajavad sama tihti lõikust, kui küüned ehk korra kuu-kahe jooksul. Nende lõikamata jätmisel on Angelal väga ebameeldiv kõndida. Lisaks võitleb Angela seedeprobleemidega, mille põhjuseks arvab loomaarst olevat toidutalumatust. Hetkel me veel ei tea, mis valgu baasil toit Angelale kindlasti sobib ning on pisikene võimalus, et seda katsetamist peaks jätkama ka tulevane omanik. Samas õige toidu leidmisel seedeprobleemid kaovad ning mure laheneb. 

Iseloomult on Angela väga malbe ning vaikne kass. Inimest ta veidi pelgab ja seetõttu hoiab ta kahejalgsetest pigem eemale. Eelmine hoiukodu kirjeldas näiteks Angelat nii: "ei tee ka üksi midagi aktiivset päeval ega öösel, põhiliselt lihtsalt magab või vaatab aknast välja." Seega on tegu ideaalse kassiga inimesele, kes soovibki koju pigem iseseisvat ning rahulikku kassi.

Samas teised kassid Angelale meeldivad. Pesaleidja kassitoas näitas Angela üles ka suurt sõprust ja kiindumust teiste kasside vastu ja teda võis tihtipeale näha teiste kiisudega koos külg külje kõrval ringi jalutamas.

Angela on 6-aastane emane kass (snd. augustis 2016), kellel on kaunis halli-valge-oranži kirju kasukas. Angela on steriliseeritud, vaktsineeritud, saanud sise- ja välisparasiitide vastase tõrje ning samuti on tal olemas kiip+pass. Pesaleidjasse tuli ta Paljassaare varjupaigast 2019. aasta mais ning on sellest ajast peale palavalt oma kodu lootnud leida.

Kui  just sul on võimalus pakkuda umbes 6-aastasele Angelale päriskodu, siis vajuta nupule "Soovin seda loomakest", tutvu meie loovutuse tingimustega ning täida küsimustik.

Kui sul mingil põhjusel ei ole võimalik pakkuda Angelale päriskodu, siis palun jaga seda linki sõpradega, sest äkki just sinu sõprade seas on see, keda me oleme otsinud.