Süsi

Süsi
Nimi:Süsi
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KODUS JUUNI 2019. SÜSI kolis koos õe LUMIKESEGA oma päriskoju. Süsi on pigem vaiksema loomuga kiisupoiss ja hoiab omaette tihti. Süsipoisil on imeilus tumehall triibik kasukas ja rohekad silmad. Süsi leplikku iseloomu näitab see, et tema saab alati tissitamisel kaugeima koha, tihti uitabki üksi ja kui mängivad, siis ei pea tema sugugi alati peal olema, valged vennad ja õeke saavad need kohad endale.

Süsi elab Tallinnas hoiukodus koos oma lumivalgete vendade Rahe ja Tuisuga, lumivalge õe Lumikese ning lumivalge emme Helbekesega. Kiisulapsed on tublid ja pontsakad, müravad ja mängivad ning naudivad kiisuemme kaisus olemist või hoiuperega mängimist.

Pere päästeti ühest Rea vallas asuvast aidast, kus Helbeke nad ilmale tõi. Õnneks pererahvas märkas abivajajat kiisupere ja toimetas nad Pesaleidja hoole alla. Kiisude jaoks jõudis abi viimasel hetkel, pisikiisude silmad olid paari päeva kaugusel pimedaks jäämisest tugeva põletiku tõttu. Praegu on kiisulapsed täielikult tervenenud, söövad ise, kasutavad korralikult liivakasti ja kasvavad ning kosuvad nagu kassilapsele kohane.

Süsi on sündinud aprilli (2019) alguses, loovutamine uude koju alates juuni algusest.

Koos temaga otsivad kodu ka lumivalged vennad Rahe ja Tuisk ning õeke Lumike. 2 kassi on kindlasti parem kui 1. Adopteeri kaks kiisut samast pesakonnast