Annika

Annika
Nimi:Annika
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Olen Annika ja kolisin Pesaleidja varjupaika Sillamäelt 01.05.20. Kasvatasin hoiukodus üles kirju pesakonna (kirjuma kui mu kasukas), kus oli peale minu enda pisikeste ka mitu kasulast. Sama kallid olid mulle kõik! 

Peale laste enda elu peale saatmist tegelesin pisut enda tervise eest hoolitsemisega ja kosumisega ja niisama mõnusa puhkamisega. Alguses pelgasin inimesi väga, kuigi rohtude võtmisega leppisin rahulikult. Siis aga sain aru, et inimene annab mulle süüa ja süüa mulle meeldib! Kui läheb söögijagamiseks ja kardan, et ilma jään, siis teen ka peenikese mjäu. Ainult siis. Minu mjäu on ultrahelikõrgune ja väga daamilik. Üldse olen ma vähenõudlik - tahan oma turvalist pesa, aeg-ajalt põsepaisid ja mõnikord midagi eriti head, näiteks nagu toores kanaliha. Üks eritingimus mul siiski oleks: ma vägaaa armastan teisi kasse ja soovin vähemalt ühe sõbraga koos elada. Peale söömise järgmine lemmiktegevus olekski teise kaslase kaisus magamine ja teineteise puhastamine. Ma oleks ideealne kass perele, kellel on juba kodus üksi igavlev kiisu.Välimuselt olen väga peen. Näos on ilutäpp nagu Marilyn Monroe'l. Pika ja hästi hooldatud karva sees on elegantsed ning maitsekad mustad laigud, mis on strateegiliselt ja peenelt paigutatud. Saba on pikk ja uhke!

Kui sul on kodus tühi aknalaud või kratsipuupesa, kuhu on oodatud üks ütlemata nunnu rahumeelne kiisu põsepaisid nautima, siis palun vajuta "Soovin seda loomakest" ja täida ankeet.