Katrin

Katrin
Nimi:Katrin
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEARMAS LEHMAMUSTIRGA KATRIN OTSIB OMA KODU!

See imeilus must-valge kassipreili on 2015. aasta mais sündinud Katrin, kes jõudis Pesaleidja tiiva alla 2020. aasta mais Sillamäelt.

Katrini keha katab imeilus must-valge kasukas, mida ta vahel harva ka paitada lubab. Võib ainult eeldada, et varasemas elus pole Katrin inimestega eriti kokku puutunud, või kui on, siis pole need kokkupuuted just kõige paremad olnud, sest inimesi Katrin siiski pigem pelgab. Kui huvitav kahejalgne preili Katrini lähedale läheb, tõmbab pisike kassitüdruk enanst võimalikult kössi ja vajadusel laseb kuuldavale pisikese sisina. Ta lihtsalt kardab NIIII väga...

Katriniga on alguses kindlasti vaja kõvasti tööd teha, kuid kogemused on näidanud, et arglikud kassid vajavad lihtsalt aega ja armastust. Me usume, et Katrinis on olemas kõik, et oma kestast välja saada, kuid tõsi on see, et see võtab tohutult aega. Katrin on meie kassitoa üks kõige aram kass, inimest nähes hakkab ta täiesti nähtavalt värisema ja teeb kõik, et inimese silme alt minema saada.

Kuigi inimestega peab armas lehmamustriga kiisupreili veel harjuma, siis teisi kasse armastab ta V-Ä-G-A! Tundub lausa, et Katrini peamissioon elus on kõik kassid läbi kaisutada. Alati kui kassituppa saabub mõni uus kass, võtab suure südamega Katrin kõik enda hoole alla. Katrin sobiks väga hästi leama perekonda, kus on juba teine ja sõbralik kass ees, sest tihti on just sõbralikud kassid need, kes pisut arakestele õpetavad, et inimesed on toredad.

Kui just Sinu kodus ja südames on koht, et  Katrinile kodu pakkuda, siis vajuta siinsamas nupule "Soovin seda loomakest" ning täida ära meie loomasoovija ankeet ja Katrini vabatahtlik võtab Sinuga peagi ise ühendust.