Antu

Antu
Nimi:Antu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SUUR KASSIPOISS ANTU OTSIB ENDALE UUT (HOIU)KODU!
Antu on meie kassitoa kõige sõbralikum ja sotsialiseeritum kass, kuid kassitoas olemine ei tee tema elu lihtsaks. Nimelt on kiisupoiss väga stressis, sest talle ei meeldi teised kiisud. 
Antu kolis Pesaleidjasse Viljandi varjupaigast 12.03.2022. Ta on sündinud umbes aastal 2018, seega vanust on tal 4 aasta kanti. Antul on must karvkate ja ilusad erkrohelised silmad. Aastaaegade muutumise tõttu ning stressist tulenevalt on kiisukesel hetkel väga palju lahtist karva, aga peagi see periood möödub ja jääb alles ilus läikiv kasukas. Õnneks saab ta ka kammimisega hakkama kui seda teha vähest aega.
Ta on üldiselt rahulik kass, kes on alati nõus laskma pai teha ja vahepeal ka mängima. Võib esineda hetki, kus ta eelistab, et teda ei häiritaks, aga see on pigem tingitud stressist, mida varjupaigad kassidele tekitavad. Kuid seda ei näita ta välja kurjusega, vaid lihtsalt eemale minemisega. Üldjuhul ta aga võtab rahus päikest aknalaua peal, kuid kindlasti eelistaks ta pigem oma inimesega diivanil mõnuleda ja pai saada.
Antu puhul on hea teada, et ta on FIV+, mis ei ole üldse midagi hirmsat ja eluohtlikku. Selle kohta saab täpsemalt lugeda siit -> http://pesaleidja.blogspot.com/2017/02/elu-voimalikkusest-fiv-positiivse.html
Kuna Antut stress mõjutab korralikult ja teiste kasside seltsis olemine sellega ei aita, otsib lisaks päriskodule ta endale ka hoiukodu. Selleks ei pea õnneks olema pikaaegne kassipidaja ja saab hakkama ka vähem teadja. Pesaleidja on igal sammul toeks ja iga murega nõus aitama ja nõu andma. Eelnevalt oleks muidugi vaja täita ankeet https://www.pesaleidja.ee/pesaleidja-hoiukodud/ ja siis võtame juba ise ühendust!
Kui aga soovid kohe otse ta endaga koju viia, tutvu tingimustega https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/ ja saad üsna pea temaga tutvuma tulla.