Tobias

Tobias
Nimi:Tobias
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KÕIKIDE SUUR LEMMIK - PONTSAKAS PAIKIISU TOBIAS LEIDIS OMA KODU 03.04.2022!

Teie ees seisab (statistiliselt) keskmise karvamustriga, kuid väga muhe ning ponks Viljandi poiss – Tobias! Tegelikult sobiks kiisu nimeks, või miks ka mitte hüüd- või aunimeks, Kuue Kilogrammine Armastusepall, sest just selline ta meil ongi! Nimelt naudib Tobias väga inimeste lähedust ning armastab paikätt. Lisaks ronib ta täiesti vabatahtlikult ise sülle ja kukub siis jalgade peal sõtkuma. Ja kui see kiisu nurruma hakkab, siis oi see on ikka üks õige kõva nurr! Kõik meie vabatahtlikud on Tobiasest suures vaimustuses ja jagavad talle hea meelega kõik musid-kallid-õhupallid. 

Tobias on Pesaleidjas täielik uustulnuk, nimelt pühkis ta kodulinna tolmu käppade alt alles 12. märtsil. Oleme täheldanud, et kiisu eelistab kassitoas ennast mõnikord peita. Kui aga tema peidukoha juurde lähemale minna, tuleb kiisu kohe ise välja, et kõik paid endale haarata. Kokkuvõtteks võib öelda, et tegu on ühe tõsiselt armsa mõmmikuga, kes väärib parimat kodu!

Tobias sündis septembris 2019, seega on ta hetkeseisuga kaks ja pool aastat vana – ühesõnaga, musumõmmikut on ees ootamas veel väga pikk ja loodetavasti seiklusrikas eluteekene. Oluline fakt, millega peab tema tervise puhul arvestama, on see, et kiisu on FIV+ (immuunpuudulikkuse viiruse kandja). FIV on tänavakasside seas levinud liigispetsiifiline viirus, st see viirus ei nakata inimesi ega teisi loomi. Kandja jaoks tähendab FIV üldjuhul seda, et ta on haigustele vastuvõtlikum ning paraneb aeglasemalt. Rohkem kasulikku infot https://www.royalcanin.com/.../cat-immunodeficiency-virus ja https://www.pesaleidja.ee/.../hea-teada-elu.../id/4.

Kiisule on tehtud kõik vajalikud protseduurid – ta on kastreeritud ning kiibistatud, vaktsineeritud ja saanud ussirohtu. Lisaks on tal kaasas ka lemmikloomapass.