Apelsin

Apelsin
Nimi:Apelsin
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VAHVA MÕMMIK NIMEGA APELSIN OTSIB PESA

Apelsin kolis Pesaleidjasse 16. mail 2021 Paljassaare varjupaigast. 2-aastane kassipoiss on armas 5,6 kilone mõmmik.

Apelsin on unistuste kass: pehme, suur ja sõbralik. Talle meeldib rahulik elu - tahab aeg-ajalt pai ja siis jälle puhkab. Kui otsid endale malbet kassi, on ta just õige valik.
Apelsini veidi räsitud näo järgi võiks ju arvata, et ta on kuri...tegelikult on tegu väga hella kassiga. Pesaleidjas on olnud ennegi kasse, kelle välimus on drastiliselt muutnud sattudes hea käe alla. Oma oranzi kasukaga teeb ta kindlasti silmad paljudele ette. Teda vaadates tekib tunne, et tahaks kohe-kohe ümmarguse Apelsini kaissu võtta.
Apelsinil pole Pesaleidja toas kassidega probleeme, mis tähendab, et talle sobib ka kodu, kus ootab teda juba mõni loom. Ta on FIV+, mis ei mõjuta tema elukvaliteeti, kuid sellega peab arvestama. Rohkem Fivi kohta võid lugeda Pesaleidja blogist http://pesaleidja.blogspot.com/2017/02/elu-voimalikkusest-fiv-positiivse.html.

Kui sooviksid tutvuda Apelsiniga, loe läbi meie loomavõtmise tingimused ning täida loomasoovija küsimustik nupul “Soovin seda loomakest”. Seejärel võtab Apelsini vabatahtlik Sinuga ühendust!