Otto

Otto
Nimi:Otto
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KAISUMÕMMIK OTTO OTSIB OMA INIMEST!

Vahva Otto on umbes 2018. aasta augustis sündinud must-valge kassipoiss, kes kolis Pesaleidjasse Paljassaare varjupaigast 16.05.2021. Otto on oma elu jooksul natuke räsida saanud ning ta parem kõrv on veidi eriskummalise kujuga, sest selle otsake on puudu. Kiisupoissi ennast see aga üldse ei häiri. Lisaks iseloomustavad teda turjal kasvavad huvitavad üksikud valged karvakesed, mis muidu musta kasuka seest väga hästi silma torkavad. Ja veel need imeilusad rohelised hurmursilmad!

Iseloomult on Otto väga sõbralik. Üle kõige tahab ta inimesele sülle pugeda ja paisid nautida. Kui keegi oma käsi ta poole ei haara, siis ei pea Otto üldse vaevaks inimesele ise sülle hüpata. Kui lõpuks süles ollakse, pannakse käpakesed õlgadele ja nauditakse paisid. See inimene võib edasi teha, mida iganes ta tahab, peaasi, et Otto saab süles olla. Niisamuti ronib Otto kohe sülle, kui mõni inimene peaks maha istuma. Silituste saatel jääb Otto siis õndsasse unne. Kuna kiisupoisi arvates peaksid kõik maailma paid ainult temale kuuluma, siis teisi kasse ta ei salli ning kipub nendele käpaga virutama. Seetõttu sobiks Otto üksikuks kiisuks.

Kui soovid kassituppa Ottoga tutvuma tulla, siis klõpsa "Soovin seda loomakest" ja tutvu tingimustega. Sinuga võetakse esimesel võimalusel ühendust.